2022 metų vasaros datos:

1 PAMAINA | Liepos 2 - 8 d. (vietų nebėra)

2 PAMAINA | Liepos 10 - 16 d. (vietų nebėra)

3 PAMAINA | Rugpjūčio 14 - 20 d. (vietų nebėra)

4 PAMAINA | Rugpjūčio 21 - 27 d.

Vieta: "Jaunimo sodyba", Kėkštų kaimas, Kretingos rajonas (netoli Radailių)

Maitinimas: 4 kartus per dieną | Kaina: 260 €

Nauji atradimai, pramogos, nuotykiai, diskoteka po atviru dangumi, žaidimai, įvairios sporto rūšys, laužas gamtos apsuptyje bei pripučiamos pramogos vaiko aktyviam laisvalaikiui! Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į aktyvaus laisvalaikio „Dragūnas FitKids” stovyklą, vyksiančią jaukioje kaimo turizmo sodyboje.

Mūsų stovyklos tikslas - sveikas, aktyvus, kūrybingas ir edukacinis laiko praleidimas ir visapusiškas tobulėjimas.

vasaros stovykla Dragunas FitKids.JPG

Stovyklos metu vaikai ir jaunimas taps tikrais mokslininkais ir atliks daugybę smagių eksperimentų. Visi norintys tapti mokslininkais turės galimybę sukurti pačią tikriausią dramblio pastą, iššauti vulkaną, eksperimentuoti su muilo burbulais, vandeniu, sukonstruoti lavą lempą, atlikti interaktyvias viktorinas. Taip pat mes ne tik eksperimentuosime, bet ir aktyviai lavinsime vaikų vaizduotę ir skatinsime vaikų kūrybiškumą. Mažieji stovyklautojai savo rankomis konstruos robotus, raketas, streso kamuoliukus, kurs mandalas, pieš kojomis ir kitais netikėčiausiais būdais.

 

Šiek tiek vyresnių jaunuolių lauks, Tadas Sirvidas - kelionių, laisvalaikio, ekstremalaus sporto fotografas, fotografuojantis ne tik fotoaparatu, bet ir bepilote skraidykle. Užsiėmimo metu, kalbėsime apie tai, kaip padaryti kokybišką ir vizualiai įdomią nuotrauką, išbandysime kelias skirtingas kūrybines technikas, kurios puikiai tinka fotografuojant mobiliuoju telefonu.

 

Stovyklautojų lauks pats egzotiškiausias Havajų̨ vakarėlis, kuris vaikams atneš daugybę džiaugsmo, gerų emocijų, draugų, ryškių spalvų, muzikos ir šokių. Šio vakarėlio metu vaikai žais egzotinius žaidimus, leis aitvarus, gamins spalvingus tropinių vaisių kokteilius, havajietiškas gėlių girliandas, pasigražins laikinomis tatuiruotėmis ir piešiniais ant veidų. Taip pat kiekvieno laukia visų laukiamas putų šou, vandens mušis bei paplūdimio tenisas, kurio subtilybes atskleis profesionali trenerė. Stovykloje bus ir tinklinio bei sportinės gimnastikos treneriai. Po šių visų pramogų vaikai galės atsigaivinti lauko baseine, šokinėti ant pripučiamo batuto, vakaroti prie laužo. O tiems, kas bent kartą gyvenime svajojo pasinerti į nuotykius kartu su piratais, surengsime šauniausią piratų vakarėlį. Šio vakarėlio metu vaikai ieškos lobio, gamins pačias tikriausias piratų kepures, lankstys kardus, mėgausis piratišku maistu.

 

Taip pat šiais metais nusprendėme kiekvienam atvykusiam padovanoti naują – virtualų pasaulį! Į savo programą įtraukėme virtualios realybės akinius, kurie padės darganotu ir lietingu oru pasinerti į virtualų pasaulį ir patirti tai, ko stovyklautojai dar nėra patyrę: pasinerti į adrenalino kupiną kelionę, nardyti po vandenyno gelmes, slidinėti, įveikti aukščio baimę.   

 

O tiems, kas pasiilgę geros muzikos ir šokių pasiūlysime užkurti pašėlusį ir siautulingą šokių vakarėlį po atviru dangumi, kurį ves profesionalus ir savo darbą išmanantis didžėjus. Jis į stovyklą atveš daug garso, lazerių ir šviesų. Diskotekos metu lauks zumbos šokių dvikovos, kurias ves profesionali zumbos trenerė Ingrida Viršulienė!

 

Kiekvienose sporto varžybose bus rengiami turnyrai ir aišku prizai bei medaliai! Treniruotės bus įvairios: fitnesas, krepšinis, salės riedulys, kikboksas, tempimo treniruotės, kvėpavimas - meditavimas, estafetės, tinklinis bei sportinė gimnastika. Šiais metais sulaukėme rekordiško skaičiaus klientų, kurie turi laikysenos problemų, todėl visos stovyklos metu skirsime tam daug dėmesio. Treniruočių̨ sunkumai bus skirstomi pagal fizines vaiko galimybes. Dalyviai taip pat turės galimybę sudalyvauti pramoginėse karinėse pratybose ir sužaisti įspūdingąjį burbulų futbolą. O tikriems stalo žaidimų fanams pasiūlysime biliardą, stalo futbolą,  ledo ritulį ir tenisą.

Stovyklos vieta: Kretingos rajonas, Kėkštų kaimas, „Jaunimo sodyba”.

 

2022 metų vasaros datos:

1 PAMAINA | Liepos 2 - 8 d. (vietų nebėra)

2 PAMAINA | Liepos 10 - 16 d. (vietų nebėra)

3 PAMAINA | Rugpjūčio 14 - 20 d. (vietų nebėra)

4 PAMAINA | Rugpjūčio 21 - 27 d.

 

Pamainos kaina: 260€ (7-ios dienos bei 6 naktys).

Į kaina įskaičiuotas maitinimas, 4-is kartus dienoje, nakvynė, stovyklos programa ir kitos pramogos.

Pamaina pilnai užsipildo su 65-ta registracija!

 

Kviečiame registruotis į stovyklą užpildant žemiau esančią registracijos formą. Registracija bus patvirtinta kai pervesite avansinį mokestį, pavedimo paskirtyje nurodant savo vardą ir pavardę. Ligos atveju avansas bus grąžinamas.

 

Avansinis mokestis: 100€

MB Dragūnas

LT61 7300 0101 6016 6328

Mokėjimo paskirtis: Vaiko vardas ir pavardė ir kurią pamainą renkatės

Informacinis numeris +370 620 60847

Likusią sumą (160€) reikia sumokėti iki atvykimo arba atvykus į stovyklą grynaisiais pinigais.

Vaikų sporto ir pramogų vasaros stovykla "Dragūnas FitKids"

 

Registruokite savo vaiką į šauniausią sporto stovyklą

Akimirkos iš praėjusių stovyklų

2021 m. 3 pamaina

2021 m. 2 pamaina

2021 m. 1 pamaina

2020 m. stovyklų filmukas

2020 m. 1 ir 2 pamainos

2019 m. 1 pamaina