Dienos stovyklos tik vaikams? Na jau ne! Vasario 12 dieną , Giraitės g. 2 organizuojama Geros savijautos, Moterų dienos stovykla kartu su Dragūnas Fitness! 💪

 

Gerai jausdamiesi, mes galime kalnus nuversti tiek darbe, tiek sporto salėje ar kitose veiklose. Gera savijauta- tai raktas į sėkmę. Bet, ką daryti, kad ją išlaikyti gerą? Kaip išlikti visada motyvuotam ir nepalūžti, kaip savimi pasirūpinti ir pažinti savo kūną? Kaip gyventi be skausmų ar disbalansų kūne? Be visa to, moterys neslėpkime to, jog norima išlikti kuo ilgiau jaunesnėmis, tad ne tik puoselėti savo kūną reikia iš išorės, bet ir dvasinę bei emocinę būseną gebėti kontroliuoti! Prie išorinių veiksnių aktualu yra ir žinojimas, kaip mes gebame prižiūrėti ir rūpintis veido oda, nes tai mūsų lyg vizitė kortelė. Tad visus šiuos klausimus mes atsakysime geros savijautos renginyje!

facebook postas2.png

Visas praktines bei teorines žinias Jums pristatys 10 metų patirtį turintis, Geros savijautos specialistas - Paulius Dragūnas bei puiki moterų trenerė, kurios patirtis 3,5 metų - Monika Valtoraitė.

 

Veido grožio aktualijomis su Jumis pasidalins Daiva Uselienė - MB Grožio ir sveikatos tarnyba direktorė, kosmetologijos specialistė, kurios patirtis grožio sferoje - 30 metų. 😍

 

Dienos programa 👇

10.00 val. - atvykimas;

10.15 val. - programos pristatymas;

10.30 val. - rytinio įpročio formavimas;

11.15 val. - priešpiečiai bei lengvi pasikalbėjimai su Monika apie motyvaciją;

12.00 val. - graži laikysena;

12.45 val. - pietūs kiekvienam iš London Grill;

13.30 val. - Veido grožio aktualijos su kosmetologe Daiva Useliene ,,Kaip suprasti, ar gerai jaučiasi Jūsų oda?”

14.45 val. - Kvėpavimo praktika su Pauliumi Dragūnu;

15.30 val. - pavakriai “Food balance” kokteilis;

16.00 val. - treniruotė ,,Persikų rojus".

 

Renginyje galima dalyvauti nuo 13 metų ✌️

Dalyvių skaičius +- 15.

Kaina 70€❗️

Į kainą įskaičiuoti užkandžiai, kava-arbata, London Grill pietūs ir Food Balance pavakarių kokteilis bei specialistų žinios, treniruotės, dovanos ir geras laikas.

Kviečiame registruotis į stovyklą užpildant žemiau esančią registracijos formą. Registracija bus patvirtinta kai pervesite avansinį mokestį, pavedimo paskirtyje nurodant savo vardą ir pavardę. Ligos atveju avansas bus grąžinamas.

 

Avansinis mokestis: 30€

MB Dragūnas

LT61 7300 0101 6016 6328

Mokėjimo paskirtis: Jūsų vardas ir pavardė

Informacinis numeris +370 620 60847

Likusią sumą (40€) reikia sumokėti iki atvykimo arba atvykus į stovyklą grynaisiais pinigais.

Merginų dienos stovykla

 

Registracija į merginų dienos stovyklą